PABO Lesidee Lesvoorbereiding
Handige links:
Je bent hier:  Home Lesidee

Zoek Lessen

Groep :
Leergebied :
Thema :
Onderwerp :
 

ShareThis

Follow me

Iedere week nieuwe lessen via twitter!

Follow JaJuf on Twitter

 

Abonneer op nieuwsbrief

Gescheiden onderwijs

Gescheiden onderwijs voor jongen en meisjes, wat vind jij?
 

Who's Online

We hebben 49 gasten online
 Drama les Standbeelden PDF
Onderwerp : Je leert de kinderen om op een bepaald teken als standbeeld stil te staan. Na mate de les verloopt kun je ook leerlingen elkaar als standbeeld neer laten zetten.In de groep 1,2 moet je hierbij wel begeleiden.
Leergebied :
Drama Thema :  Algemeen
Groep :  1   2   3   4   5 
Auteur : Femke

Les

 

 

 

 

Postbus 568

7550 AN Hengelo

M.A. de Ruyterstraat 3

7556 CW Hengelo

Tel. 074-8516100

 

 

info@edith.nl

www.edith.nl

Fax 074-8516161

VOORBEREIDINGSFORMULIER

 

Datum

Oktober 2007

Stageschool

Pius X

Student(e)

Joyce Vrielink

Plaats

Haaksbergen

Tutorgroep

VE2S

Groep

0/1

Beroepssituatie

BS 5

Aantal lln.

14/15

Opleider

Gerry Oldegbers

Mentor

Roos van Nellestijn

 

 

ISB / IOB

Ina van der Werf

 

Vak- vormings-gebied, speelwerkthema of onderwerp

    - drama

Stage-opdracht van

(plaats kruisje)

 

Mentor / ISB / IOB

 

Opleiding

x

Eigen keuze

Stage-opdracht voor

(plaats kruisje)

 

Portfolio

 

Prestatie

x

Anders, namelijk .. stage bezoek

Beginsituatie

-          de kinderen hebben nog geen  lessen drama gehad. Ze kennen wel het spelen in de speelhoek en het spelen van Bello.

 

Lesdoel

(minimaal omschrijven

gedrag en leerinhoud,

indien mogelijk ook omstandigheden en criterium)

-          aan het einde van de les weten de kinderen wat een standbeeld is

-          aan het einde van de les kunnen de kinderen een standbeeld nadoen en dit 5 tellen vasthouden.

 

 

Competentie(s) met bijbehorende indicator(en), waaraan ik in deze les wil werken [1]

(voeg eventueel zelf rijen toe. [2] )

Competentie(s)

Indicator(en)

Inter persoonlijk

-          duidelijk zijn naar de kinderen, weten wat ze wel en niet mogen doen.

-          Ik mag me nog iets meer inleven in de kinderen. Weten wat hun leuk en belangrijk vinden.

-           

 

 

 

Koppeling aan theorie:

- aan de lessen drama die we in deze beroepssituatie hebben gehad.

Checklist materialen:

-          platen van verschillende beelden

-           

 


 

Neem voor elke lesfase een aparte rij. Voeg zelf het benodigd aantal rijen toe. [3])

 

Lesfase

Tijd

Leerinhoud

Didactische aanpak, organisatie en middelen

Opmerkingen mentor / ISB / IOB / opleider

inleiding

 

5 min

Uitleggen wat een standbeeld is

Ik ga met de kinderen in de kring zitten. (de kring maak ik op de grond, de tafels en stoelen zijn aan de kant geschoven) We gaan even praten over mijn geheimpje.. ik heb stiekem op mijn paps computer gekeken gisteren en daar heb ik een paar platen snel uitgeprint. Ik laat de kinderen zien welke platen ik van mijn papa´s computer heb afgehaald… Ik laat de kinderen even reageren op de platen… even kijken of de kinderen weten wat er op de platen staat

-          Ik ga de kinderen vragen of ze ergens een beeld hebben gezien?

-          Hoe het eruit ziet?<

PO nieuws

Bloggers gezocht

Gastbloggers Gezocht!Heb jij een duidelijke visie op het Primair Onderwijs en vind je het leuk om daarover te schrijven en anderen te inspireren?

Dan is JaJuf.nl op zoek naar jou! Je mag schrijven onder je eigen naam! 

Wil je graag blogger worden op JaJuf.nl, stuur dan snel een email en schrijf waarom jij een graag blogger wilt worden voor JaJuf.nl!

Jajuf.nl zoekmachine

Zoeken binnen jajuf.nl

Zoekterm :
 

Lesidee Database

Groep :
Leergebied :
Thema :
Onderwerp :
 
  International Movers       Cargo Shipping       Removal companies       Business Directory UK       Business Directory US       Checklist       Moeders       Tieners